Agencja interaktywna Internet Pro to zespół młodych ludzi z pasją i zaangażowaniem w projekty. Pracujemy dla Klientów z całej Polski jak i Europy.

Nie jesteśmy typową agencją idącą na ilość. Każdego Klienta traktujemy z wymaganą uwagą i poświęceniem. Wykonujemy usługi jakbyś robili to dla siebie. Nasi pracownicy pracują zdalnie, wykonujący tylko zlecone i sprecyzowane zadania. Nie marnujemy środków na siedziby i koszty pracowników siedzących w biurze. Inwestujemy w rozwój naszych Klientów i ich biznesów online. To wy jesteście dla nas najważniejsi, dlatego staramy się być do dyspozycji 24/7 i odpowiadać na wszelkie wątpliwości i pytania.

Internet pro

Stawiamy na precyzyjne wykonanie projektów graficznych, nowatorskie rozwiązania informatyczne oraz kompleksowe podejście do zagadnień marketingu – zarówno online jak i offline. Ciągle się szkolimy, ulepszając nasze strategię i pozyskując coraz to nowych partnerów biznesowych.

Lat doświadczenia

Wykonanych projektów

Pozycjonowanych stron

Korzystamy tylko z najlepszych rozwiązań, które dają gwarancję sukcesu. Nasze projekty opieramy na najnowszych technologiach, podstawowych zasadach użyteczności i psychologii marketingu oraz  wytycznych Googla. Wszystkie te czynniki bezpośrednio wpływają na efekty wykonywanej przez nas pracy.

Osiągamy wspaniałe wyniki z Klientami, którzy podejmują z nami aktywną współpracę. Nasza praca to nasza pasja, dlatego ciągle czytamy i uczymy się co zrobić lepiej w erze stale zmieniających się algorytmów Googla. Nie tworzymy sztucznego ruchu i nie pompujemy pozycji w wyszukiwarkach. Stawiamy na bezpieczne pozycjonowanie i wysokie, długofalowe efekty.

Opinie Klientów

Już ponad 10 lat jestem zadowolony ze współpracy z Grupą Exception. W tym czasie zbudowaliśmy kilka serwisów, które aktualnie odwiedza kilkaset tysięcy osób miesięcznie.  

Jarosław Gośliński

Zwrotnikraka.pl

Grupa Exception zapewnia kompleksowe usługi pozycjonowania oraz marketingu internetowego ze wspaniałymi efektami. Serdecznie polecam współpracę. 

Andrzej Chmielecki

DentisArte

Projekt indywidualny strony i logo przeszedł nasze oczekiwania. Wyniki pozycjonowania z miesiąca na miesiąc są coraz lepsze. Najlepsza agencja z jaką współpracowałem do tej pory.

Zbigniew Wasielewski

Alter Energia

Bezproblemowa współpraca, doradztwo marketingowe na najwyższym poziomie oraz profesjonalnie wykonana strona internetowa i bardzo szybkie efekty pozycjonowania. 

Joanna Bononowicz

Rekoplast kompozyt

Skontaktuj się z nami

Jeżeli masz pytania lub chciałbyś otrzymać darmową wycenę lub audyt koniecznie zadźwoń lub napisz do nas. Z przyjemnością odpwoiemy na Twoje pytania.

 

Napisz do nas