Marketing Online

Marketing online to praktyka polegająca na wykorzystaniu kanałów internetowych do rozpowszechniania informacji o marce, produktach lub usługach firmy wśród potencjalnych Klientów. Metody i techniki stosowane w marketingu online obejmują mailing, media społecznościowe takie jak Facebook, reklamy displayowe, przygotowanie strony internetowej, SEO, pozycjonowanie i inne. Celem marketingu jest dotarcie do potencjalnych klientów za pośrednictwem kanałów internetowych, w których spędzają czas na czytaniu, wyszukiwaniu, zakupach lub towarzysko. Kluczową korzyścią z używania marketingu internetowego firmy lub produktu jest możliwość zmierzenia wpływu każdego z używanych kanału, a także sposobu, w jaki użytkownik trafił na naszą stronę czyli ustalamy najskuteczniejsze działania dla Twojego biznesu i zgodne z branżą.

marketing online

Kampanie Adwords

Kampanie Adwords

Kampanie linków sponsorowanych opierają się na zasadzie „pay per click”,  gdzie reklamodawca płaci za kliknięcie w reklamę, nie zaś za samo jej wyświetlanie. 

Social media

Prowadzenie firmowych social mediów

Marketing Social Media czyli zarządzanie mediami społecznościowymi, jest bardzo ważne dla firm, które pragną wchodzić w interakcje z Klientami i zwiększać ruch w na stronie.

Doradztwo

Doradztwo biznesowe i consulting

Oferujemy profesjonalne doradztwo z zakresu marketingu online, pozycjonowania oraz UX.

kampanie ads

Google Adwords to kluczowy element strategii marketingowej online. Jaki biznes nie chciałby wyświetlać swoich reklam, gdy potencjalny klient aktywnie poszukuje oferowanego produktu lub usługi. Korzystanie z reklam Google Ads pozwala licytować słowa kluczowe, na które firma chce kierować i wyświetlać reklamę przed użytkownikami.

Jak prowadzimy kampanie Google Ads?

Dla każdej kampanii tworzymy strategię PPC, która zaspokaja potrzeby Twoich potencjalnych klientów. Korzystamy z tej strategii, aby tworzyć atrakcyjne reklamy, które łączą najlepsze słowa kluczowe i wrażenia z witryny w celu uzyskania potencjalnych klientów i sprzedaży. Prawidłowe skonfigurowanie PPC może być bardzo opłacalne dla Twojej firmy, zapewniając znaczący zwrot z inwestycji. Internet Pro nigdy nie „ustawia i nie zapomina” kampanii, stale optymalizujemy reklamy, aby zapewnić najlepsze wyniki dla Twojej firmy.

Social media

Marketing online to także Social Media. Jest to ważna kwestia wizerunkowa i przyczyniająca się do wzrostu sprzedaży. Odpowiednie przemyślana i zaplanowana kampania może przynieść zawrotne efekty. Dla nas liczy się zaufanie i zadowolenie naszego Klienta. Podejmując z nami współpracę nic nie ryzykujesz.  Wszystko jest przez ciebie wybierane i akceptowane. Obie strony zgadzają się co do strategii i podejmowanych działań. Nasze usługi są poparte wysoką uczciwością i partnerską współpracą.

Nasze usługi reklamowe Social Media pomagają w osiągnięciu natychmiastowych wyników. Łączymy Twoje produkty lub usługi z tysiącami ludzi, którzy mogą być nimi zainteresowani. Nasze usługi reklamowe w mediach społecznościowych pozwolą Ci wykorzystać najbardziej opłacalną i ukierunkowaną formę kampanii. 

Reklama w mediach społecznościowych jest obecnie najbardziej opłacalną formą reklamy.  Dzięki temu możesz  dokładnie ocenić swoją grupę docelową: reklama za pośrednictwem mediów społecznościowych jest skuteczna, ponieważ możesz kierować ukierunkować ją pod daną grupę potencjalnych Klientów. Pomożemy Ci dotrzeć do osób kierując  reklamy na dany obszar, na osoby związane z konkretnymi zainteresowaniami i zachowaniami online. Możemy kierować reklamy na konkretne grupy wiekowe, lokalizacje, poziomy dochodów i wiele więcej!

Doradztwo i consulting

Doradztwo z zakresu marketingu online pozwala firmom wykorzystać różne kanały internetowe, aby lepiej ukierunkować się na potencjalnych klientów. Łączy on w sobie wszystkie najnowsze narzędzia marketingowe, technologię i trendy. Każdy kanał jest przeznaczony dla różnych grup odbiorców i oferuje różne metody działań, właśnie z tego powodu proponujemy naszym Klientom usługi doradźtwa. Pomożemy obrać najlepszą strategie i opracujemy indywidualny plan działań oparty na wcześniejszej analizie. 

Najważniejszymi celami doradztwa i consultingu są:  

  • Znalezoenie nowych możliwości dla firmy, aby nawiązać kontakt z istniejącymi klientami i przyciągnąć nowych.
  • Dokonanie oceny istniejącego marketingu, na przykład mediów społecznościowych, SEO czy e-mail marketingu, i użcie tego do stworzenia bardziej skutecznych metod marketingowych.
  • Ulepszenie brandingu firmy, aby lepiej współgrał z potencjalnymi klientami.
  • Poprawa zaangażowania i komunikacji z klientem, świetnym narzędziem do tego są kampanie mediów społecznościowych, które mogą obejmować różne platformy. 
  • Koordynacja treści, takich jak blog czy social media.
  • Zarządzanie kampaniami marketingowymi prowadzonymi za pośrednictwem poczty maili, mediów społecznościowych i SEO.
  • Analiza i monitoring w zakresie Google Analytics, Google Search Console oraz śledzenie i nagrywanie użytkownikówi ich zachowań.
Skontaktuj się z nami

Jeżeli masz pytania lub chciałbyś otrzymać darmową wycenę lub audyt koniecznie zadźwoń lub napisz do nas. Z przyjemnością odpwoiemy na Twoje pytania.

 

Napisz do nas