Klienci

Świadczymy indywidualne usługi dostosowane do zapotrzebowania, branży i możliwości klienta, dlatego wszystkie nasze projekty są wyjątkowe. Zapraszamy do zapoznania się z realizacjami stron stworzonych w technologii WordPress Divi. Stworzenie profesjonalnej i rozbudowanej strony internetowej to dopiero początek współpracy, która przynosi czasem nawet kilkuset procentowy wzrost sprzedaży już po 1szym roku naszych działań.

Marketing Medyczny

marketing medyczny

Szpital Medicus Bonus

Specjalizujemy się w maretkingu medyczny dla szpitali, przychodni czy gabinetów lekarskich. Jedna z ostatnich realizacji to wyjątkowy projekt strony internetowej dla szpitala w Środzie Wielkopolskiej oraz sieci przychodni medycznych.  Strona została wykonana zgodnie ze standardami UX oraz SEO. Po wdrożeniu nowej strony oraz naszej strategii ilość pacjentów wzrosła już o ponad 250%

medicus

Serwisy dla branży medycznej

Realizacje stron

Ostatnie projekty

Rekoplast

Dla grupy Rekoplast największego w Polsce producenta mat gumowych wykonaliśmy już kilka serwisów, ale w ostatnim czasie powstał indywidualny projekt strony internetowej oraz sklepu online.  Strona została wykonana pod pozycjonowanie w Google poprzedzone badaniem potencjału fraz co przyniosło już ponad 700% wzrost ilości zamówień i z każdym dniem rośnie.

Realizacje sklepów

Realizacje stron

pozycjonowanie I OPIEKA 

Osiągamy wspaniałe efekty z Klientami, którzy aktywnie z nami współpracują i stosują się do naszych zasad. 

Pozycjonowanie zwrotnikraka.pl

Zajmujemy się opieką i pozycjonowaniem największego w Polsce portalu medycznego. Opiekę sprawujemy od 10 lat zaczynając o stworzenia strony, analitykę, doradztwo, pozycjonowanie oraz inne działania. Przekłada się to na pierwsze pozycje w wyszukiwarce Google na najtrudniejsze frazy medyczne.

Zapraszamy do współpracy

Jeżeli masz pytania lub chciałbyś otrzymać darmową wycenę lub audyt koniecznie napisz do nas. Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.

 

Napisz do nas