Tworzenie stron Internetowych

Tworzenie stron internetowych to nasza największa pasja. Nasze projekty są realizowane przez doświadczonych i bardzo kreatywnych webdesignerów. Każda strona jest wyjątkowa na swój sposób i niepowtarzalna. Dbamy zarówno o aspekty wizualne jak i te techniczne. Wszystkie strony internetowe przez nas wykonywane są dostosowane do urządzeń mobilnych.

Stawiamy na nowoczesne rozwiązania i użyteczność, ponieważ oba te aspekty odgrywają największą rolę w projektowaniu witryn. 

Zrealizujemy dla Ciebie każdy projekt niezależnie od jego skali. Od prostego Landing Page’a, poprzez rozwinięte serwisy, strony firmowe, aż po szeroko rozbudowane sklepy internetowe.  Kochamy design, estetykę i czystość formy. Ważny jest dla nas wygląd, ale również zawartość.

Profesjonalna strona internetowa przyciągnie uwagę i wzbudzi zaufanie, wyróżni Cię w Twojej branży, a tym samym przyciągnie potencjalnych klientów.

Tworzenie stron WordPress 

$

Responsywne projekty stron internetowych

$

Dedykowany CMS

$

Przyjazny kreator graficzny na zasadzie "chwyć i upuść"

$

Elastyczne dostosowanie gotowych szablonów tematycznych

$

Różnorodne wtyczki zwiększające funkcjonalność strony

Projektowane przez nas strony opieramy na technologii WordPress, dzięki temu nasi klienci zyskują przystępny i łatwy do zarządzania panel administratora. Każdy projekt traktujemy indywidualnie, dostosowując się do potrzeb naszych klientów i wymagań branży. Dzięki wnikliwej analizie i wywiadzie możemy wybrać najlepszą opcję łączącą funkcjonalność i użyteczność unikatową szatą graficzną. Dzięki technologii WordPress DIVI czy Elementor możemy stworzyć niemal każdy wymyślony przez Klienta projekt. Mamy pełną swodobę działania i tworzenia różnych interaktywnych elemntów.

Tworzenie stron internetowych

Responsywne strony internetowe

Czym są responsywne strony internetowe? To nic innego jak dostosowanie projektu do urządzeń mobilnych. Jeżeli strona wyświetla się tak samo na telefonach i laptopach to znaczy, że nie ma wersji mobilnej. Dzięki trchnologii WordPress Divi mamy pełną swobodę tworzenia wersji na telefony i laptopy. Możemy w łatwy sposób włączać i  wyłączać poszczególne elementy na stronie oraz dowolnie modyfikować ich rozmiar i rozstawienie. Jest to niezwykle ważne w dobie smartfonów, ponieważ zwiększa użyteczność strony oraz przyczynia się do wyższych wyników w wyszukiwarkach. 

tworzenie
stron wordpress

Wdrożenie Szablonu strony

Wdrożenie gotowego szablonu strony

Dostosujemy do potrzeb klienta jeden z gotowych szablonów dostępnych w technologii WordPress i WordPress DIVI. Jest to jedna z najtańszych opcji wykonania strony internetowej.  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dostępnych szablonów.

Projekt indywidualny

Stworzenie indywidualnego projektu strony

Stworzymy wyjątkowy i niepowtarzalny projekt indywidualny strony interentowej. Stosując się do wytycznych Klienta przygotujemy klika odmiennych wizualnie propozycji do wyboru.

Tworzenie sklepów online

Tworzenie sklepów online

Tworzymy sklepy internetowe małe i duże.Przygotowane przez nas sklepy online są wpełni dostosowane do wymagań SEO, przyspieszone i zoptymalizowane co pozwala ne lepsze indeksowanie w wyszukiwarce i większą sprzedaż.

Tworzenie stron pod SEO

Tworzenie stron pod SEO  to nasza specjalność. Wykonywanie strony, która będzie odrzucana przez wyszukiwarki nie ma żadnego sensu. Jeżeli strona ma zarabiać, ściągać ruch i sprzedawać to koniecznie musi mieć wdrożone przynajmniej podstawowe elementy SEO. Są to między innymi:

  • Dobrze dobrane słowa kluczowe,
  • Odpowiednie nagłówki H1, H2, H3,
  • Podstawowe elementy takie jak kontakt, opinie, onas itp.,
  • Skonfigurowane wtyczki m.in. Yoast SEO czy Cache,
  • Elementy bezpieczeństwa – Certyfikat SSL.
Tworzenie stron internetowych

Jak wygląda tworzenie strony?

Analiza potrzeb i wymagań

Poznajemy Klienta, jego branże i produkt i na tej podstawie proponujemy różne rozwiązania graficzne i funkcjonalne. Tworzymy strony responsyne, dostosowane do urządzeń mobilnych i wymagań Googla. Na tym etapie ustalamy jakiego rodzaju stronę będziemy budować i określamy wstępną szatę graficzną.

Projekt wstępny strony głównej

Kiedy już poznamy wymagania Klienta przystępujemy do stworzenia wstępnego projektu strony głównej, który pokazujemy do zatwierdzenia. W innym przypadku przerabiamy projekt lub tworzymy zupełnie inny, który spełni oczekiwania Klienta. Po zatwierdzeniu strony głównej bierzemy się za utworzenie pozostałych podstron.

Utworzenie reszty podstron

Na podstawie zaakceptowanej strony głównej tworzymy resztę podstron. Między innymi kontakt, blog, o nas, podstrony oferty, polityka prywatności itp. Wszytkie strony wywodzą się z jednego projektu, przecz co osiągamy spójność. Stosujemy te same czcionki, rozmiary i struktury dla zachowania harmonii i użytkowości. 

Dodanie wtyczek i konfiguracja

Kiedy strona jest w całości gotowa zabieramy się za dodanie niezbędnych wtyczek i konfiguracji ich. Instalujemy cache, kompresor zdjęć i inne elementy, które przyspieszą  i zwiększą wydajność strony. 

Przeniesienie strony i udzielenie dostępów

Po oficjalnym oddaniu strony przenosimy ją na domene docelową Klienta i udzielamy potrzebnych dostępów. W tym między innymi do CSM, dzięki czemu Klient może sam wprowadzać zmiany i zarządzać strukturą i wyglądem swojej strony internetowej. 

Profesjonalne strony www

^

Oryginalny projekt graficzny strony internetowej

^

Mobilność i responsywność witryny

^

Instalacja strony internetowej na wskazanym serwerze

^

Przygotowanie strony pod wymagania Google

^

Wdrożenie nowoczesnego i łatwego w obsłudze systemu CMS

^

Założenie i konfiguracja kont e-mail

Dlaczego wybrać naszą Agencję?

Nasza firma oferuje Państwu pełny zakres usług i całkowite wsparcie związane z działalnością w internecie oraz z promowaniem marki, firmy czy produktu. Wieloletnie doświadczenie oraz setki zrealizowanych projektów sprawia, że tworzone przez nas strony internetowe są utrzymane na najwyższym poziomie, z zastosowaniem najnowszych trendów i technologii.

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Wszystkie etapy projektowania strony www realizujemy z najwyższą starannością.

Mając świadomość olbrzymiej konkurencji obecnej w internecie, za cel stawiamy sobie tworzenie projektów, które na długo zapadną w świadomości potencjalnych klientów. Tworzone przez nas strony internetowe nastawione są na osiągnięcie maksymalnych korzyści jakie niesie potęga internetu.

Firmy, sklepy, korporacje czy instytucje prezentują swoje usługi czy produkty w internecie, a dzięki temu docierają do większej ilości Klientów.

Tworzymy strony internetowe, sklepy internetowe, pozycjonujemy na pierwsze miejsca w wyszukiwarce Googla, prowadzimy Kampanie Google Adwords, oraz Kampanie na Facebooku. Prowadzimy portale społecznościowe, blogi i dbamy o bezpieczeństwo Twojej witryny.

 

Skontaktuj się z nami

Jeżeli masz pytania lub chciałbyś otrzymać darmową wycenę lub audyt koniecznie zadźwoń lub napisz do nas. Z przyjemnością odpwoiemy na Twoje pytania.

 

Napisz do nas