Projekt indywidualny strony Internetowej

Projekt indywidualny strony internetowej powstaje od zera. Co to oznacza? Jesteśmy w stanie stworzyć wyjątkową i niepowtarzalną stronę dostosowaną do potrzeb i wymagań Klienta. Jeżeli jednak nie ma sprecyzowanych wytycznych nasz zespół webdesignerów przygotuje kilka propozycji do wyboru. W procesie tworzenia strony od zera bardzo ważna jest współpraca. Przygotowane przez Klienta materiały i specyfikacja mogą znacznie skrócić czas oddania projektu.

Projekt indywidualny strony internetowej

Strona na zamówienie czy szblon?

Czym różni się wdrożenie szablonu od indywidualnego podejścia? Wdrożenie szablonu polega na dostosowaniu tekstów czy zdjęć do wcześniej przygotowanego szablonu. Ogranicza to sporo możliwości. W projekcie personalnym jest przeciwnie, dostosowujemy wygląd pod dostarczone wcześniej materiały. Dzięki technologii WordPress DIVI jesteśmy w stanie stworzyć praktycznie wszystko czego Klient sobie nie zażyczy.

Elastyczność wyglądu

Mamy pełną możiwość zarządzania wizualną częścią strony.

Wyjątkowy projekt

Stworzymy jedyny i niepowtarzalny projekt, który wyróżni się na tle konkurencji. 

Pełna edycja

Możemy dodawać i odejmować dowolne elementy i funkcje zgodnie z potrzebami Klienta.

Z
Kontrola

Klient ma pełną kontrolę i wgląd w każdy poszczególny etap prac nad stroną.

Projekt indywidualny strony internetowej

Dlaczego projekt indywidualny strony internetowej?

Oczywiście trzeba liczyć się z tym, że postawienie strony indywidualnej wiąże się ze znacznie dłuższym czasem wykonania zlecenia niż w przypadku wdrożenia szablonu. Wzrastają również koszta.

Warto jednak uświadomić sobie, że ewentualne zmiany w szablonie strony mogą wyjść tyle samo co projekt indywidualny. Znalezienie programisty WordPressa nie będzie trudne, ale swoje trzeba będzie zapłacić. Lepiej przemyśleć jakie są wymagania względem strony internetowej i jak ma być ostateczny efekt. Nasza agencja gwarantuje dwa wstępne projekty, wykonane przez webdesignerów z doświadczeniem, oparte na wytycznych Klienta oraz pełne dostosowanie funkcjonalności. Wykonamy każdy projekt niezależnie czy będzie to Landing Page czy sklep internetowy. Podejmujemy się dużych i małych projektów od wizytówek po rozbudowane portale. Pełnej wyceny dokonamy po wypełnieniu naszej specyfikacji. 

 

Wykonane strony indywidualne

etapy tworzenia strony

Projekt indywidualny strony internetowej

Cena projektu indywidualnego strony

Decydując się na stronę od zera bardzo istotne są przygotowane przez Klienta materiały. Ważne jest określenie liczby podstron i funkcjonalności. Następnie wszelkie teksty, obrazy, infografiki, filmy czy animacje. Posiadając pełen wgląd w te elementy łatwiej jest przygotować kilka propozycji w postaci projektu wstępnego. Projekty indywidualne wyceniamy na podstawie specyfikacji Klienta. Każda oddana przez nas strona posiada CMS, który pozwala na późniejsze zarządzanie treściami przez Klienta. Możemy zapewnić również dodatkowo hosting i domenę. W zależności od rozbudowania i ewentualnych komplikacji czy dodatkowych prac programistycznych ceny zaczynają się od 1400 zł netto.

Skontaktuj się z nami

Jeżeli masz pytania lub chciałbyś otrzymać darmową wycenę lub audyt koniecznie zadźwoń lub napisz do nas. Z przyjemnością odpwoiemy na Twoje pytania.

 

Napisz do nas