wdrożenie Szablonu strony

Wdrożenie szablonu strony internetowej to jedna z najtańszych opcji jeżeli chodzi o webdesign. WordPress DIVI posiada wiele gotowych i responsywnych szablonów, które z łatwością można dostosować pod różne branże. Najczęściej wykonujemy takie projekty dla małych firm lub jako zaplecza SEO. Każdy szablon możemy przerobić pod indywidualne wytyczne i potrzeby Klienta. Dostosowanie gotowego szablonu odbywa się w kilku etapach i w zależności od ewentualnych przeróbek lub zmian programistycznych może to potrwać od kilku dni do kilku tygodni. Jest to opcja oszczędzająca czas i pieniądze, dlatego wielu przedsiębiorców decyduję się właśnie na wdrożenie szablonu strony internetowej. Nasi specjaliści doradzą jaki motyw będzie najlepszym rozwiązaniem. Zwrócą uwagę na ważne kwestie takie jak wersja mobilna czy elementy przyjazne SEO

Tanie strony WWW

Tanie strony WordPress to oferta skierowana do osób, którym zależy na szybkim postawieniu strony w małym budżecie. Dlaczego właśnie tanie strony WordPress? WordPress to system zarządzania treścią (CMS), który obecnie zajmuje najwyższą pozycję jeśli chodzi o webdesign. Pozwala na tworzenie różnego rodzaju treści poprzez przesyłanie, edycję i publikowanie postów zawierających obrazy, audio i wideo itp. Jest to więc wielofunkcyjna platforma do tworzenie stron internetowych hobbystycznie jak i przez duże Agencje interaktywne. 

Wdrożenie strony internetowej składa się z kilku etapów i jest stosunkowo najszybszą i najtańszą opcją stworzenia witryny. 

l
Wprowadzenie loga i danych firmy
l
Zmiana kolorystyki
l
Podmiana treści i edycja czcionek
l
Podmiana zdjęć i obrazów

Tania strona internetowa – wdrożenie gotowego szablonu strony

Dlaczego wrdożenie szablonu strony jest najtańsza opcją? WordPress posiada rozbudowaną bibliotekę płatnych i darmowych szablonów strony. W naszej agencji interaktywnej postawiliśmy na technologię WordPress Divi. Jest to najbardziej zaawansowany edytor, który pozwala na nieograniczone możliwości designu. Posiada mnóstwo darmowych szablonów, które z łatwością możemy dopasować pod branding firmy lub do wymagań Klienta. Oszczędzamy w ten sposób sporo czasu na ustalaniu szczegółów, struktury, układu modułów i wielu innych kwestii. 

Po wyborze przez Klienta szablonu zajmujemy się jego modyfikacją. Od podmiany loga, kolorystyki, rodzaju i wielkości czcionek, mapek, zdjęć i wiele innych. Każdy szablon staje się indywidualnym projektem o podobnej strukturze. Możemy również zmieniać i przenosić elementy i wtedy zyskujemy niepowtarzalny wygląd. Szablony są już najczęściej responsywne dlatego nie musimy poświęcać kolejnych godzin na dostosowaniu wersji mobilnej.

Wdrożenie szablonu strony WordPress 

WordPress jest wiodącym CMSem nie bez powodu. Dzięki szerokiej społecznci WordPressa bez problemu można rozwiązać wszelkie problemy i wątpilwości. Strony internetowe stworzone w tej tecchnologi charakteryzują się łatwą obsługą i intuicyjnym panelem zarządzania. Strona nie powinna tylko wyglądać, ale również powinna spełniać wiele funkcji, aby móc zarabiać i pozyskiwać klientów z internetu. Postawienie strony na WordPressie, nawet jeśli chodzi o wdrożenie szablonu strony, posiada wiele zalet. Wśród korzyści można wymienić przede wszystkim: 

 • edytor “chwyć i upuść”, który pozwala obsługiwać treści bez wiedzy i umiejętności kodowania w HTML lub innych językach. Dlatego po zakończeniu naszych prac Klient bez problemu może dodawać i zmieniać treści czy obrazy. 
 • Możliwość dodawania wielu użytkowników. W tym administratorów czy redaktorów. Umożliwia to wydajną pracę zespołową, która jest szczególnie ceniona za duże zasoby informacyjne.
 • Adresy URL i treści przyjazne SEO. Treści zastosowane w produktach tworzonych na podstawie CMS mogą być automatycznie optymalizowane pod kątem wyszukiwarek. Ponadto, w panelu administratora oferowane są możliwości optymalizacji wszystkich obrazów przesyłanych do postów.
 • Szerokie wsparcie techniczne, co znacznie ułatwia interakcję z platformą. Istnieje wiele stron poświęconych wszystkim możliwym kwestią dotyczącym WordPressa. 
 • Bogaty system wtyczek umożliwia efektywne dostosowywanie stron internetowych do wymagań Klienta i użytkowników.
 • Duża biblioteka gotowych szablonów pozwala użytkownikom wybrać motyw, który jest najbardziej odpowiedni dla celów, docelowych odbiorców oraz gustu Klienta.

Zdecydowanie istnieje wiele innych korzyści, ale opisane są jednymi z najważniejszych dla użytkownika i wielofunkcyjnego zasobu.

Gotowe szablony stron WordPress

Gotowe szablony stron WordPress to zestaw przygotowanych podstron, które określają ogólną koncepcję wizualną strony internetowej, a także interaktywny układ jej interfejsu. Zasadniczo jest to szablon strony internetowej, który później zostanie wypełniony treścią. Szablony są sposobem na szybkie i tanie stworzenie strony internetowej w atrakcyjny dla użytkowników sposób.

Szablony definiują układ witryny na różnych stronach (na przykład stronę główną, stronę kontaktu, o nas itp.), Funkcje i elementy projektu (kombinacje kolorów, typografia, ikony, przyciski i ilustracje itp.) I być może niektóre funkcje specjalne (na przykład, suwaki, menu, opcje stopek i nagłówków, widżety itp.).

Szablon przed dostosowaniem
Dostosowany dla Klienta szablon

Jak wybrać szablon strony internetowej?

Zanim wybierzesz szablon strony do dostosowania zadaj sobie kilka pytań:

 • Jaki ma być pierwotny cel witryny?
 • Kim będzie docelowa grupa odbiorców witryny? Jakie problemy możesz rozwiązać? Jakie są ich ogólne preferencje i osobliwości psychologiczne?
 • Jakie dane powinny być wyświetlane na stronie głównej?
 • Jakie rodzaje treści będą prezentowane?

Wiele z takich pytań może być bardzo przydatnych. Każdy projekt mający nawet prosty cel może bezpośrednio wykorzystać środki projektowe. Projektowanie z przemyślanymi interakcjami zapewnia pozytywne wrażenia użytkownika i jest solidnym fundamentem biznesu online

co zawiera gotowy szablon strony WordPress?

 • Styl czcionek i układów tekstu
 • Ogólną koncepcją strony internetowej
 • Zdjęcia stockowe, które można wykorzystać
 • Dostępność widżetów i opcje ich lokalizacji
 • Układy stron internetowych
 • Rozwiązanie wizualne dla poszczególnych podstron

Istnieją szablony, które można pobrać za darmo i te, które są płatne. Właściwie szablonu tematu jest bardzo ważny. Pierwsze wrażenie jakie wywoła strona jest najważniejsze. Strona główna jest zaproszeniem do klikania dalej. Warto zatem poświęcić czas na zastanowienie się czy szablon spełni wymagania i czy nie lepiej zdecydować się na projekt indywidualny. Starannie dobrany szablon może dosłownie zdefiniować sukces firmy. 

Darmowe szablony stron internetowych

Darmowe szablony WordPress DIVI można bez problemu edytować i stworzyć wyjątkowy projekt, który wyróżni się na tle konkurencji. Mimo ograniczonej ilości szablonów możemy dowolnie zmieniać moduły i podmieniać je między sobą. Większość gotowych rozwiązań przeznaczonych jest pod konkretne branże, jednak za pomocą naszego kreatora jesteśmy w stanie dostosować szablon dla każdej profesji. 

Jednak dla osób i firm z jasnymi i konkretnymi oczekiwaniami co do celów biznesowych opcja darmowego szablonu może być zbyt ograniczona. W takim wypadku ważne jest uruchomienie strony internetowej z jasnym, przemyślanym i niepowtarzalnym projektem, Taka strona z pewnością przyciągnie docelowych odbiorców i zaangażuje ich do interakcji.

Skontaktuj się z nami

Jeżeli masz pytania lub chciałbyś otrzymać darmową wycenę lub audyt koniecznie zadźwoń lub napisz do nas. Z przyjemnością odpwoiemy na Twoje pytania.

 

Napisz do nas