Tworzenie stron internetowych , a ich późniejsza funkcjonalność.  Na dzisiejszym globalnym rynku nie wystarczy obecność w sieci. Jest to wykorzystanie szansy i dotarcie do  prawdziwych, żywych czytelników. Zoptymalizowana, funkcjonalna, interaktywna strona internetowa jest koniecznością w dzisiejszych czasach. Niestety w Internecie roi się od kiepskich projektów witryn www.

Czas zakończyć erę złych stron internetowych raz na zawsze. Rzućmy okiem na to, jak klienci i programiści dopuszczają się tego trendu w niskiej jakości witrynach internetowych i rozwoju witryn „bez powierzchni”.

Tworzenie stron internetowych, a nierealne oczekiwania klienta.

Niestety, wielu klientów skupia się na właściwościach wizualnych, natomiast nie doceniają wartości wykraczających poza estetykę atrakcyjnego interfejsu. Klienci uważają, że tak długo, jak ich strona „wygląda dobrze”, będzie pływać w cyberprzestrzeni, skutecznie rozszerzając markę, magicznie przyciągając miliony klientów.

Prawdą jest, że tak nie działa magia strony.

Aby dostarczać wyniki strona internetowa musi zapewniać wciągający, dynamiczny interfejs użytkownika. Tak, grafika ma kluczowe znaczenie dla procesu projektowania. Jednak, aby osiągnąć sukces, Twoja strona musi dostarczać więcej niż atrakcyjne grafiki.  Jeśli chodzi o promocję swojej marki, ważne jest, aby pamiętać o  tym , że skuteczne, intuicyjne tworzenie stron internetowych jest trochę skomplikowane. Ale zwrot jest wart inwestycji. Zaufaj wnikliwości, talentowi i doświadczeniu Agencji interaktywnej i zgłoś się o pomoc.

Agencja Interaktywna, a tworzenie stron internetowych.

Nawet ‘doświadczeni’ pracownicy agencji również mogą się przyczynić do wielu źle zaprojektowanych, nieefektywnych witryn nękających Internet. W jaki sposób?

Programiści, rok 2021 to rok –  Koniec z statyczną, jednowymiarową taktyką, która jest nudnym zalewem danych. Idąc dalej, odmawiaj pracy nad projektem, który nie jest wielowymiarowy i w pełni funkcjonalny. Każdy projekt musi podnosić zarówno komfort właściciela, jak i użytkownika.

Zamiast rozcieńczać funkcje projektowe, należy rozjaśnić je na wysoko obsługiwanej stronie internetowej. Jeśli nalegają na tanie i niefunkcjonalne strony, nie podejmuj się projektu. O wiele lepiej jest odmówić klientowi ubogiego produktu niż tworzenie stron internetowych, które obniżają Twoją renomę..

Tworzenie stron internetowych wytyczne 

Tworzenie stron internetowych – dziewięć standardów  do wdrożenia w Twojej witrynie:

  1. Optymalizacja – Szybkie ładowanie – nikt nie chce czekać (czekać ani czekać) na załadowanie witryny. Twórz witryny z krótkim czasem ładowania dla wszystkich urządzeń. Możesz użyć Pingdom lub Pagespeed Insights firmy Google, by sprawdzić szybkość swojej witryny i zobaczyć, jak możesz ją poprawić.
  1. Mobile Ready – praktycznie każdy używa inteligentnych urządzeń na co dzień. Stwórz atrakcyjny, przyjazny dla telefonu design. Google zwraca dużą uwagę na mobilność i responsywność strony przy tworzeniu rankingów.
  1. Śledzenie włączone – kwestia analityczna – to najlepszy sposób na określenie pracy. Ostateczny projekt powinien obejmować funkcjonalność klucza mierniczego, takiego jak ruch, cele i konwersje.
  1. Włączone CMS –  Konsekwentne publikowanie świeżej, oryginalnej treści nie tylko urzeka publiczność, ale może również zapewnić nieoceniony, długoterminowy marketing. Dołącz projektowy system zarządzania treścią do projektu, aby klienci mogli publikować i edytować zawartość w razie potrzeby.
  1. Zoptymalizowana pod kątem konwersji – czy masz klienta skoncentrowanego na konwersji? Zaimplementuj narzędzia do tworzenia stron docelowych kampanii. Te wyznaczone strony umożliwiają Twoim czytelnikom poruszanie się po Twojej witrynie i ułatwienie im przejścia do produktu, bloga, czy na stronę social mediów.
  1. Marketing mailowy – Tak, marketing mailowy nadal jest czymś dobrym  i bardzo skutecznym. Formularze przechwytywania wiadomości mail w witrynie powinny być synchronizowane z systemem e-mail marketingu klienta, aby zapewnić bezproblemowy dostęp i połączenie.
  1.  Tworzenie stron internetowych , a Media społecznościowe – Nigdy nie przegap okazji, aby wykorzystać moc mediów społecznościowych. Zintegruj wszystkie odpowiednie platformy mediów społecznościowych w swoim projekcie. Umożliwienie użytkownikom szybkiego dostępu do stron mediów społecznościowych ze strony internetowej natychmiast zwiększa zasięg marki i pomaga zwiększyć widoczność i ruch.
  1. Bezpieczeństwo – Tworzenie stron internetowych to nie tylko wygląd i treść, liczy się przede wszystkim bezpieczeństwo naszych użytkowników. Każdy projekt powinien zawierać podstawowe protokoły bezpieczeństwa i prywatności, takie jak podstawowe kontrole bezpieczeństwa, w celu ochrony danych klientów i użytkowników. Bardzo ważną kwestią jest również Certyfiktat SSL.
  1. Progresywne aplikacje internetowe – doświadczeni projektanci stron internetowych, zaintrygowani aplikacjami wpływającymi na mobilne platformy multimedialne, z powodzeniem łączą najlepsze funkcje internetowe i aplikacji w hybrydę znaną jako Progressive Web Apps. Spodziewamy się, że progresywne aplikacje internetowe staną się w pełni skuteczne w 2018 roku.

Na tym kończy się Tworzenie stron internetowych wytyczne 

Czy Twoja strona internetowa marki jest zgodna ze standardami w 2024 roku?

Jeśli nie, czas na natychmiastowy remont online.  Pamiętaj, nie chodzi o wielkie gesty i remonty. Zamiast tego skup się na przejściu do prostych, funkcjonalnych i futurystycznych projektów. Wdrożenie tych (względnie bezbolesnych) standardów jako niezbywalnej linii wzorniczej może mieć znaczący wpływ na sposób, w jaki prowadzimy działalność i łączymy się z potencjalnymi klientami online w celu uzyskania optymalnego zwrotu z inwestycji przy każdym zaangażowaniu użytkownika. Zgłoś się do nas.