Pozycjonowanie TOP10

Usługa pozycjonowania jest już tak powszechnie znana wśród przedsiębiorców, że mało komu trzeba tłumaczyć czym jest ten rodzaj promocji. Większość firm nie wyobraża sobie funkcjonowania w wirtualnej przestrzeni bez obecności w pierwszych 10-ciu (?!) wynikach wyszukiwania. Klienci zdają sobie sprawę, że wykonanie serwisu internetowego, w dobie dzisiejszej konkurencji już niestety nie wystarczy.

Do napisania tego tekstu, zainspirowało nas, co raz więcej maili pod tytułem „Interesuje mnie tylko TOP3″, „Chcę być tylko na pierwszych 3 pozycjach”. Jeszcze jakiś czas temu standardem było rozliczenie za pierwszą „dychę”. A teraz? Konkurencja rośnie, algorytm szaleje a ceny za usługę spadają na łeb, na szyję. Rozliczenie możliwe jest tylko za wypracowany efekt, bo propozycja abonamentu jest wręcz obraźliwa i nieetyczna. Na całym świecie żadko spotyka się, aby agencje pracowały bez wynagrodzenia, inwestując i ryzykując swoje środki. Najpopularniejszą metodą rozliczenia jest właśnie abonament lub jego połączenie z dodatkową opłatą za osiągnięcie TOP10. Nikt się nie doszukuje próby oszustwa lub naciągnięcia Kontrahenta. Wręcz przeciwnie! Dzięki takiej formie współpracy firma pozycjonująca ma możliwość pozyskania niezbędnych narzędzi indywidualnie dopasowanych do Twojego serwisu. Dzięki temu zwiększa się prawdopodobieństwo osiągnięcia wyników na miarę potrzeb Zlecającego.

Drogi Kliencie. Nie gniewaj się za ten tekst. Ma on na celu uświadomienie grona przedsiębiorców, że w przypadku pozycjonowania nie tylko od naszej pracy zależy pozycja Twojej strony. Jest to szereg czynników, które wpływają na naszą skuteczność. Badź otwarty na nasze rady i sugestie. Jesteśmy specjalistami z 7 letnim doświadczeniem. Zależy nam, żeby Każdy nasz Partner Biznesowy był jak najwyżej. Pamiętaj, że Twój sukces jest naszym sukcesem!